Online Danışmanlık

Online Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık

Hukuk büromuzda danışmanlık; sadece yüz yüze görüşme yolu ile değil, aynı zamanda online danışmanlık hizmeti de vermektedir. Online avukat hizmeti, başka ülkelerde veya şehirlerde bulunan veya vakit bulamadığı için yüz yüze görüşmeye gelemeyen kişiler için tercih sebebidir. Günümüzde çoğu toplantı, görüşme ve hizmet alımları online olarak yapılmakta olup, yüz yüze görüşmekten bir farkı bulunmamaktadır.

 

Online Avukat Görüşmesi Nasıl Olur?

Online avukat görüşmesi; sadece sesli arama yolu ile değil, facetime, zoom, skype, whatsapp gibi görüntülü görüşme imkânı sunan uygulamalar üzerinden de yapılmaktadır. Ancak dilerseniz sadece sesli arama yolu ile de hukuki danışmanlık gerçekleştirilebilir. Görüşme konusu ile bağlı olarak, yeniden yüz yüze yapılan görüşme için ayrıca ücret talep edilmez.

Online hukuki danışmanlık görüşme süresi 60 dakika ile sınırlıdır. Görüşmenin gerçekleşeceği zaman aralığı; sizlerin ve ofisimizin randevu ve müsaitliğine göre belirlenmektedir.

Tarafınızda bulunan tüm bilgi ve belgeler görüşme gerçekleşmeden önce 0532 786 08 50 numaralı telefona Whatsapp ya da bilgi@diberciftci.av.tr  mail yoluyla tarafımıza gönderildiği takdirde, yapılacak olan görüşme daha verimli olacaktır.

 

Online Avukatlık Görüşmelerinde Gizlilik

Hem yüz yüze yapılan görüşmeler için, hem de online hukuki danışmanlık için avukatın sır saklama yükümlülüğü gereğince gizliliğe ve mahremiyete önem verilmekte, tarafımızla paylaşılan bilgi ve belgeler kesinlikle gizli tutulmaktadır. Bazen müvekkillerimiz, ofise gelmeye çekindikleri için online hukuki danışmanlık yolu ile kendilerini daha rahat ifade etmektedir.

 

Online Avukat ve Hukuki Danışmanlık Ücreti

Avukatlık hizmetinin ücret alınmaksızın yürütülmesi yasak olup, böyle bir durum avukatın disiplin sorumluluğunu gerektirmektedir. Bu sebeple online hukuki danışmanlık ücretlidir. Online danışmanlık ücreti 300 TL olup, görüşme gerçekleşmeden önce tarafımıza ait IBAN numarasına yatırılır. Online görüşme hakkında randevu almak için 0532 786 08 50 numaralı telefonu arayabilir veya Whatsapp yolu ile tarafımıza ulaşabilirsiniz.

E-Tahsilat İle Hemen Ödeme Yapın

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

AVUKATA SOR

)
    yazıyor...

    Bize soru ve mesaj göndermek için aşağıdaki formu doldurunuz.

     

    Soru Gönder İptal Et